Güzel Aırnb Evleri

Yaşamkent İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı ile şehrin kalabalığı ve gürültüsünden uzak şekilde, mutlu ve huzurlu anlar yaşamanıza katkı sağlamaktadır. Seyahatler sırasında insanların birçoğu konaklama konularında problemler yaşayabilmektedir. Hem uygun bütçelerde konaklamak hem de iyi ve huzur veren bir yerde kalmak isteyen insanların çığı Airbnb evlerini tercih etmektedir.

Yaşamkent İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı şehir stresi ve gürültüsünden uzaklaşmayı isteyen ve doğa ile birlikte iç içe bir yaşam sağlamak isteyenler için çalışmaktadır. Şehir yaşamından biraz uzaklaşarak doğayı hissedecek şekilde bir süre dinlenmek ve huzur bulmak kim istemez ki?  Doğaya kaçış adı verilen trend, son yıllarda şehir stresinden kurtulmak isteyen kişiler için son derece cazip bir alternatif olmuştur. Uzun süre hevesle beklenen tatil fırsatlarını doğayla birlikte geçirmek isteyenler bir yana; bazıları için tamamen şehir dışında bir yaşam alternatifi de ön plana çıkmıştır.

Hygge Felsefesini Yansıtan Huzurlu Ev

Yaşamkent İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı İskandinav ülkeleri için evde huzur ve mutluluk anlamına gelen Hygge tarzını benimsemiştir. Danimarka dilinde huggah veya hoge şeklinde söylenen ve dilimizde net olarak tam karşılığı bulunmayan Hygge felsefesi, hayatın içerisindeki ufak mutlulukların oluşturduğu tatlı ve güvenli his anlamlarına karşılık gelmektedir. Hygge felsefesini yansıtan huzurlu evlerde, sıcaklık hissi çok yoğun, konforlu ve aynı zamanda yumuşak yapıda ortamı ısıtan eşyalar, doğanın yenileyici enerjisi, sakinleştiren ve odaklanmayı kolaylaştıracak pastel renkler ön plana çıkmaktadır.

Özel Adalardaki Airbnb Evleri

Yaşamkent İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı ile birlikte özel adalarda bulunan Airbnb evleri ile zamanınızı huzurlu ve özgür bir biçimde geçirebilirsiniz. Adalarda kendinizi daha özgür ve şehir yaşamından çok daha uzak hissetmeniz mümkündür. Bu ruha uygun zevk ve renklerle tasarlanmış evlerde, huzur verici ve dinlendirici anlar geçirebilir aynı zamanda kendinizi doğayla iç içe hissedebilmeniz mümkündür.

Yaşamkent İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı ile kuzey ülkelerinde Airbnb seçenekleri o bölgeyinin yaşam tarzını ve muhteşem renklerini seven kişilerce sıklıkla tercih edilmektedir. Kuzey ülkelerinin sanatsal ve kendine özgü mimari yapısı ve dekorasyon tatları ile birlikte nefes kesici Airbnb evleri bulmanız mümkündür.