Her Burç Dekorunu Örnekleyen Alıntı

Evinizin ihtiyaçlarınıza yönelik size kendinizi yansıtan bir ev dekorasyonu hazırlamak için burçlarınıza göre bir dekorasyon tercihi yapmak istediğinizde hangi adımları atmanız gerektiğine dair Galeria AVM İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı sizlere kolaylık sağlayacaktır. Burçlara en uygun tasarımların nasıl olabileceğine yönelik püf noktaları size sunarak keyifle vakit geçirebileceğiniz alanları dizayn etmenize yardımcı olacaktır.

Koç burçları, canlılığı seven, minimal çizgileri içinde bulundurmaktan hoşlanan ve de renkli kişiliğini yansıtan tasarımları tercih edeceklerdir. Bu nedenle rahat koltuklar mutlu olmalarını sağlayacaktır. Aslan burçları ise sahip olduklarını sergilemekten büyük mutluluk duyan bir burç olarak ev dekorasyonunda da misafirlerini etkilemek isteyecektir. Cesur ve zengin renkler tercihleri arasındadır. Enerjilerinin dışa vurmasına yardımcı olabilecek detaylı ve gösterişli parçaları tercih edeceklerdir.Yayburçları ise özgürlüklerine düşkün oldukları için her an özgür hissedebilecekleri ev dekorasyonlarını tercih edeceklerdir. Hem modern çizgiler hem de otantik çizgiler dekorasyonlarında bulunacaktır.

Toprak Burçlarında Tercih Minimal Şıklık

Boğa burçları, genel olarak toprak tonları ağırlıklı evlerini dekore etmeyi tercih ederler. Ancak bir o kadar da dikkat çekici bir stil uygulayacaklardır. Başak burçları detaylara önem veren düzenli bir evde huzurla oturmak isteyecektir. Az ancak şıklığın bol olduğu nötr renkleri vurgulayan minimal dekorasyon stillerini tercih etmektedirler.

Oğlak burçlarının geleneksel detaylara özgü olgun görünümün yanında lüks detayları da dekorasyonlarında tercih edeceklerdir. Galeria AVM İç Mimarlık ve Çevre Tasarımıolarak birbirinden farklı göz alıcı dekorasyon stilleriyle yardımcı olacaktır.

Enerjik ve Modern Tasarım Tercihleriyle Hava Burçları

İkizler burcunun canlı renkler ve hafif mobilyalar tercih ettiği dekorasyonu tercih edeceklerdir. Ancak sık sık dekorasyonda değişiklikler yaparak yaratıcılıklarını konuşturmak isteyeceklerdir. Oldukça enerjik olan bir diğer burç, terazi burçları da genel olarak renkli detayları tercih etmektedirler. Yaratıcılıklarını sarı, mavi, yeşil gibi renkleri yoğun olarak kullanıldığı bir dekorasyon stilini evlerinde yansıtmak isteyeceklerdir. Rahatlığına düşkün kova burçlarının tercihi ise modernizm olacaktır. Galeria AVM İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı modern ve sade şıklığı sunarak sizlere yardımcı olacaktır.

Yengeç burçları en evcimen burçlar arasında yer almaktadır. Bu yüzden ev dekorasyonuna oldukça fazla önem verirler. Genel olarak mavi ve yeşil tonları, pastel renkleri ve beyazı farklı dekorasyon akımları ile birleştirebileceklerdir. Akrep burçları ise ahşap kullanımına önem vermektedir. Cesur renkleri dekorasyonlarında kullanmayı tercih ederler. Balık burçları ,kendilerini huzurlu ve mutlu hissetmek için yumuşak battaniyeler, tablolar ve farklı aksesuarlar satın alabilirler. Pastel tonlarda dekorasyona ağırlık verirken özellikle mutfak ve yatak odasın dekorasyonuna ayrıca dikkat etmektedirler. Galeria AVM İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı, istediğiniz her tarz ve stilde evinizi dekore etmek için her daim şık tasarımlara imza atacaktır.